| webkinzworld a întrebat:

as vrea sa-mi iau un Samsung S4, dar totusi, stiu ca este forte bun dar de banii aia imi pot lua mobila de dormitor rolling on the floor.
Ce spuneti? merita sau nu sa fie cumparat?

Răspuns Câştigător
| Raluca2121 a răspuns:

Daca nu iti place ce mobila ai in dormitor, i-ati mobila, iar daca nu iti place ce telefon ai, i-ati telefonul.Aceasta este doar alegerea ta! Telefonul este foarte bun, isi merita banii big grin

| webkinzworld explică (pentru Raluca2121):

Dar as vrea sa stiu ce are asa special fata de un LG T500.
Stiu ca are niste aplicati gen cate calorii ai slabit azi dar sunt gratuite?

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Asta depinde de tine pentru ca daca ne intrebi pe noi un om poate sa iti zica sa iti iei s4 pentru ca merita iar altul ti-ar spune ca esti nebun(a) daca dai atatia bani pe telefon.

| spaghetty a răspuns:

Depinde de tine. La cate stie telefonul ala sa faca merita sa fie cumparat. Daca mobila e o necesita ia mobila. Decat sa dai banii de o masina pe un iphone mai bine ia un s4 care este de 10000000x mai bun