| Duu a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon si nu stiu exact de pe se site. Ar fi sa aleg intre cel.ro si telefonultau.eu, stie cineva care din cele doua site-uri e mai ok sau daca si-a comandat cineva de pe aceste site-uri? Va rog sa-mi spune-ti mai multe detelii
Multumesc!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Recomand sa iei de pe eMAG
Am avut 1 telefon de pe ambele site-uri si fiecare a avut probleme la un moment dat. Cu toate ca telefoanele aratau bine, erau doar zgariate pe faptul ca le bagam mereu in buzunarul de la blugi, cei de la service au spus mereu "soc mecanic" si mi le-au scos din garantie. Cu toata garantia scoasa, tot degeaba, n-au putut sa mi le faca nici contra cost. In schimb, telefonul de la eMAG a mers si dupa ce nu am mai avut garantie, si nu am avut niciun fel de problema. Iei de unde vrei, totusi eu iti recomand eMAG-ul.

| Duu explică (pentru CM7YRE):

Eu o sa il pun intr-o carcasa ca n-am chef sa dau 1500 pe el si dupa sa mi se duca garantia...l-as lua de pe eMAG dar e mai scump acolo