| George_Rosu_1999 a întrebat:

Salut, TPU as vrea sa stiu cum pot schinba la Windows 7 placa video si cea de retea?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum adica sa le schimbi la windows? Sunt componente fizice!

| zwargolak a răspuns:

Daca sunt dedicate, pur si simplu le scoti si pui altele, instalandu-le driverele. windowsul ramane la locul lui, nu-i nevoie de reinstall

| George_Rosu_1999 explică:

Pai nu chiar sa le schind, ceva de genu, ma intereseaza mai mult aia video, pentru ca cand vreau sa vad un film de exenplu, nu.pot imi zice ceva de placa video trebuie actoalizata ceva de genu!