| AlexFinantatorul a întrebat:

asa vrea sa imi spuneti si mie daca merita sa fac update la telefonul A5 2016, pe care l.am luat din eMAG din Romania cu Android 6.0.1 si vreau sa stiu daca merita sa il fac la 7.0 pe romania.Doar cei care aveti Android 7.0 in Romania pe a5 2016 va rog sa imi raspundeti cu avantajele si dezavantajele acestui Android pe acest dispozitiv( A5 2016)

Răspuns Câştigător
| Dilibache a răspuns:

Pai singurele avantaje:miscare mai fluenta, si niste optiuni noi
Parerea mea e sa iti faci update dar asta depinde si de tine.

| AlexFinantatorul explică (pentru Dilibache):

Ai tu a5 2016 cu Android 7.0? Si dezavantajele care sunt?

1 răspuns: