| anonim_4396 a întrebat:

azi am cumparat dupa flanco Samsung Galaxy s4 alb ca cel argintiu numai era in stoc dar unu mi-a zis ca cica telefoanel albe sunt mai mult pentru fetealti mi-au zis ca se murdareste repede, chestia cu murdaritu stiu dar cu cealalta chestei ca albu e de fete e adevarat? ca ma baga in dubii...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii pui o husa neagra daca te deranjeaza culoarea si gata

| LTAA a răspuns:

Pe alb se vede mai bine jegul.

| Dzeko7 a răspuns:

Nu e adevarat e o prostie care o spun doar idiotii, alea cu carcasa roz sunt de fete, albul n-are nicio treaba.Si eu am telefon alb si nu-mi pasa de asta.