| twishmitti a întrebat:

Bateria telefonului meu se descarca foarte repede, am i diferite aplicatii pentru economia bateriei dar nu ajuta. Mai recent cand pun telefonul la incarcat nu se incarca. Ce pot sa fac?
P.S. marca telefonului e Mobistel Cynus T2

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce putem sa spunem? Daca nu mai incarca e vinovata bateria.Si daca se descarca repede, tot ea.Schimb-o si cred ca nu vei mai avea probleme. Unele telefoane chiar si noi, vin cu defectul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e smartphone, e normal ca bateria să se descarce repede. Depinde cât de mult îl utilizezi și în ce scop. Problema se poate datora încărcătorului.