| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Care este cel mai "bun" kit vape DL până în 200 de lei?
Dau Fundă!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai bun vape este acela pe care nu il folosestiwinking

| Anonimulnegru explică (pentru Simpatic):

M-am lăsat de fumat in iulie și am trecut pe vape să mă las de fumat

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimulnegru):

Ai zis acum o chestie care nu este corecta nici din punct de vedere biologic, este ca si cum as zice eu> am lasat cafeaua cu ajutorul energizantelor!
cand te lasi de fumat nu vii cu alt viciu asemanator ci te lasi brusc!
daca de la heroina te "lasi" la marijuana, tot drogat te numesti ca esti!

am fumat mai multi ani ca tine cu siguranta, nu m-a ajutat nimic decat am pus stop intr-o zi.
dar nu a fost deloc usor, cred ca de 70 de ori m-am lepadat de tigari si tot de 70 m-am reapucat, pana intr-o zi cand am castigat lupta happy

| Anonimulnegru explică (pentru Simpatic):

Eu am fumat vreo 4 ani plus minus