| anonim_4396 a întrebat:

Care este faza cu numărul 0372547602? M-a sunat și am răspuns după care a început o muzică tâmpită și am închis și am sunat înapoi și mi-a spus ca numărul este incorect. Eu sunt în rețeaua Vodafone. Ați pățit așa ceva? Vreau detalii. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| PringAloe a răspuns:

Salut, crede-ma ca nu esti si nu vei fi prima persoana, iti zic din start sa nu raspunzi sau daca o faci sa nu dai nici-un fel de date legate de tine, nume varsta strada si orice are legatura cu tine, este o identitate ascunsa. daca o sa cauti numarul pe internet ai sa vezi ca muuulta lume are aceleasi intamplari ca ale tale, big grin

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Https://www.cinesuna.info/0372547602-millward-brown
157 comentarii,.
Sunt si altii patiti.

| IIIshaneIII a răspuns:

Am fost sunat si eu, de numere similare, pentru sondaje, doar ca le-am oferit date false si raspunsuri flase in sondaj, am continuat doar pentru ca eram curios despre ce este vorba, acum folosesc blacklist, si ai o optiune care te poate suna doar persoanele din agenda si nu te mai *** nimemi la cap fara sa vrei

| AnaCristinaN a răspuns:

Am pățit și eu astăzi exact la fel.

| DonGiani a răspuns (pentru AnaCristinaN):

Da, eu le-am blocat numerele prin Blacklist.

| Constantinescu_Narcis_1992 a răspuns:

Si eu am patit-o. Sa nu fie ceva numar cu taxa mare (gen teleshoping). Oricum nu recomand sa suni inapoi. Pe mine ma suna aprox. o data pe luna. Tocmai ce am blocat si eu numarul. Bafta!