| AlexMihai88 a întrebat:

Salut, am sunat din greșeală la numărul de urgență 112, prima oara am închis și după m-au sunat înapoi și le-am spus ca am sunat din greșeală apoi le-am cerut scuze și as vrea sa știu dacă primesc amenda.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul expus nu vei fi amendat, este doar o greseala mica si neintentionata.

| darrio2007 a răspuns:

Nu vei primi amenda. Accepta si ei ca se mai pot face greseli.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu primesti amenda. Ca nu le-ai facut vreo farsa, a fost un accident.

| SuperCoolDude a răspuns:

Eu zic că te bagă la bulău.
ai grijă :s

| SigBogdan a răspuns:

Nu primesti.