| Den1470 a întrebat:

care ii diferenta intre Allview X1 Soul si Allview X1 Mini. Avantaje si Dezavantaje, a si marimile daca se poate si un pret aproximativ pentyru fiecare.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Peter920 a răspuns:

Salut, 1)Ecranul este mai mare la Allview X1 Soul avind 5 inchi, iar pe Allview X1 Mini e de 4, 5inchi.
2)memoria de ram si cea enterna e de 2GBram si 32 GB memorie interna pe Allview X1 Soul, iar pe Allview X1 Mini este de 1 Gb ram si 16GB memoria interna, ambele nu suporta card sd.
3)Camera primara si cea secundara care este de 13MP cea primara si cea secundara este de 5MP pe Allview X1 Soul, iar pe Allview X1 Mini cea primara este de 8MP, si cea secundara este de 2Mp.Si cam astea, funda

1 răspuns: