| AlexSibiu203 a întrebat:

ce inseamna ca ti s-a dus folia de la telefon? mi se vede tot alb si a zis ca s-a dus folia, ce inseamna asta? care e acea folie cum arata? big grin

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Si mie mi dusa folia la un LG Chocolate KG800. Nu m-am stresat sa o schimb, chiar daca e 20 RON. E de fapt numita banda flex si face legatura intre display si placa de baza a telefonului. Se poate inlocui in 5-10 minute la un service de telefoane.

2 răspunsuri:

Salut.Fratioare folia aceea este o foita mica subtirica care sta pe ecranul telefonului tau si asta este de rau daca zici ca se vede tot alb ti s-a dus protectia la telefon iti recomand sa cumperi o felie de pe www.emag.ro.Te-am salutat. Fundita :D

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Folia aia e o folie subtire care protejeaza ecranul.Maibien cumparati una ca nu e scumpa.Pa, pa