| Dantewashere a întrebat:

SALUT TPU! Ce parere aveti de replicile la 250 de lei iphone 5 si Samsung galaxy s3 de pe situl 240.ro?

7 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Nu..nu iti recomand sa nu iei nici un telefon pana cand strangi 500ron...

| Bogdy997 a răspuns:

Nu iti lua! Un prieten are o replica de Iphone 5 ce o costat 10 milioane si e de toata jena. Mai bine unu mai slab da original. Crede-ma!

| TeiiaStypayhorlikson a răspuns:

Sunt pacaleala iti zic eu.

| Debby2409 a răspuns:

Made in China.NU cumpara

| AleXuTzu2003 a răspuns:

Eu zic ca in orice replica o sa gasesti erori ...calitatea nu o sa fie la fel.mai bine daca vrei sa cumperi ceva bun cumpara originalul la 4000 de lei.e mult mai bun o sa vezi

| Borsko a răspuns (pentru AleXuTzu2003):

Normal ca e mult mai bun. e replica.

| AleXuTzu2003 a răspuns:

E bun doar ca sa te dai mare cu el...laughing