| Bogdan2111s a întrebat:

ce pareri aveti de Evolio x6 merge netu pe el? Se misca bine merita cumparat va rog ajutati-ma ca as vrea sa imi iau unu si sa nu dau atatia banii degeaba.
Ps: acum o luna mi-am luat un Allview Viper V1 merge perfect numai ca nu imi place cum facea poze cand bagam zoom. Deci as dori sa stiu daca merita cumparat si daca merge netu pe el.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Merge de ce nu ar mearga? o fi o problema la telefonul lui. Este un telefon performat nu vad de ce nu ar merge netul, un telefon cu asemenea performante dar de firma Samsung de ex gasesti de la 2000 lei in sus.dar daca vrei sa mergi pe ceva sigur iti iei Samsung, HTC, LG, Sony.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da comparativ cu viper v1, are camera mult mai buna. La poze, la un telefon mai conteaza si display-ul, iar la cel evolyo sunt foarte bune. Ai procesor acta core, iar memoria ram este suficienta pentru navigare web fluenta. Cumpara-l cu increderewinking

| DenisIonut01 a răspuns:

Da este un telefon bun

| Bogdan2111s explică (pentru DenisIonut01):

Merge netu pe el ca am vazut intr-un comentariu ca nu merge?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Merge de ce nu ar mearga? o fi o problema la telefonul lui. Este un telefon performat nu vad de ce nu ar merge netul, un telefon cu asemenea performante dar de firma Samsung de ex gasesti de la 2000 lei in sus.dar daca vrei sa mergi pe ceva sigur iti iei Samsung, HTC, LG, Sony.