| IONUTZzuu112 a întrebat:

ce sa imi iau, ce imi recomandati? Samsung Galaxy S4 sau Allview x2 Soul... dau funda :]

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

X2 soul.Vezi ca a aparut si x2 twin, daca vrei dual sim.

| IONUTZzuu112 explică (pentru viotedy):

Hmm eu cred ca e mai bun s4. thinking

| viotedy a răspuns (pentru IONUTZzuu112):

Nu e. Chiar merge vorba ca si s3 e mai bun decat s4. Oricum, tu iti iei ce vrei.

| hp8510p a răspuns:

Allview=China.Samsung ftw

| MeddyMaddy a răspuns:

Daca ai de gand sa te joci pe el nu-ti recomand Samsung ( se cam blocheaza si trebuie sa te duci la service sa-ti bage soft-ul). Mie asa mi s-a intamplat.

| fhdbfrb a răspuns:

Allvieu x2 Soul, deoarece Samsung se blocheaza foarte repede si merge mult mai greu....si la mine face la fel
Sper ca ti-am fost de folos happy