| bigbear a întrebat:

ce smarphone as putea sa-mi cumpar cu 1000 ron?
(se poate si mana a doua big grin )
As vrea sa aiba displayul peste 4.3 inch,sa mearga bine netu', camera sa fie acceptabila-buna,sunetul sa fie bun, si sa se descurce in gaming bine happy

Răspuns Câştigător
| Bimmer a răspuns:

De ce nu HTC one?happy este peste s3...si il gasesti putin mai rar la pretul asta...dar trebuie sa cautihappy spor

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

S3 nou
4s second
nu fa prostia sa-ti iei un Allview, are specificatii bune la prima vedere, dar nu are si un adaptor grafic bun si jocurile nu prea merg, singurul Allview care m-a impresionat e x1 xtreme care costa 2000 lei

| hp8510p a răspuns:

S3

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Uite aici un telefon foarte bun, care chiar isi merita banii. Cei de la Allview fac niste telefoane exceptionale, la preturi foarte accesibile si sunt bune din multe puncte de vedere, incepand de la design, display, touch si pana la muzica, jocuri, aplicatii si altele.