| jdavy4992 a întrebat:

Salut! Am si eu o intrebare!
Monitoarele au sunetul incorporat din fabrica ca televizoarele sau trebuie sa cumpar eu o boxa...doua ca as vrea sa cumpar un monitor pana in 1000 de lei si nu stiu cum e cu sunetul la ele, il cumpar pentru un PS3 si poate pe viitor un PS5happyPOATE!

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Numeri pe degetele de la o mana monitoarele cu boxe incorporate
sau macar iesire audio, cu toate ca majoritatea in ziua de azi au intrare hdmi care contine si sunet
totusi, uite ca am gasit ce sa cumperi:
https://www.emag.ro/......e-v23535/c
astea au si boxe incorporate

| UserRo10 a răspuns:

Nu toate monitoarele au si boxe. Si daca au, nu suna deloc bine. Recomand niste boxe