| Gabr13ll a întrebat:

Ce telefon sa imi iau dintre LG G3(16gb-2gb ram) sau Samsung Galaxy S6 (32gb-3 gb ram), adica care este mai bun si daca merita S6-ul daca nu are slot pentru card SD?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Ia-ti S6 pentru ca este mai bun la majoritatea specificatilor

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Iti recomand sa mai strangi putini bani si sa-ti cumperi S6 Edge 32 GB. Este o diferenta mare intre S6 si S6 Edge, si chiar merita. Uite-l pe eMAG la reducere de 600 lei http://profitshare.ro/l/2870450

| Mihai1810 a răspuns:

S6 este mai bun.

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Mie imi place foarte mult G3-ul.Are maica-mea si pot sa spun ca merge foarte bine, design-ul e foarte frumos, memorie are destula, display-ul e mare si se vad super tare jocurile.In orivinta samsungului nu pot sa ma pronunt, nu pot face o comparatie intre ele, deoarece nu am avut de a face cu Samsung S6.