| LucianMoraru a întrebat:

cine are Nokia 100? Aveti probleme cu difuzorul din fata? La mine se aude incet si cand ma joc cu volumul isi revine, am avut doua telefoane Nokia 100 si la fel faceau amandoua, Voi ati avut problema asta? Cum ati rezolvat-o?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Mergi la un Service, poate microfonul e problema si il pot schimba. Nokia 100 sunt tel. fara camera si alte marafeturi sau poate l-ai scapat pe jos si s-or fi miscat componentele din el. Se mai intampla! Numai bine!