| AnDrEi66ANDY a întrebat:

Cine imi poate spune niste jocuri faine pentru Android care sa mearga pe LG Optimus L7 (1 GHz si 512 MB RAM)?

Mentionez ca NU vreau site-uri cu aplicatii. Doresc exemple de jocuri faine.

Multumesc!

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Temple Run
Fruit Slice
Angry Bird

| denispatrik a răspuns:

Temple Run, Fruit Ninja, Jetpack Joyride, 100 Doors, Pou, Pool Master, Paper Toss, City Jump, Dragon fly, sunt foarte multe jocuri fain pentru Androidwinking

| xBest a răspuns:

Modern combat 3, 4
The amazing spider man
Nova 3
Gta vice city

| AnDrEi66ANDY explică (pentru xBest):

Din nefericire GTA Vice City, Nova 3 si Modeern Combat 3, 4 nu sunt compatibile cu telefonul meu.