| KanekiMalai a întrebat:

Salut Tpu.Cum decodez un telefon Allview a5 easy de la Digi,adica vreau sa pun o cartela vodaphone in el, dau fanta.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Telefoanele de la Digi nu sunt codate, poti folosi cartela Vodafone sau alte retele fara probleme in ele.

Adu Fanta, ca mi-i sete happy

| KanekiMalai explică (pentru Bula):

Stai sa gasesc cartela sa o bag in telbig grin

| Bula a răspuns (pentru KanekiMalai):

rolling on the floor
Pe urma cauta-ti si telefonul
tongue

3 răspunsuri:
| Andrei_Ani_2000 a răspuns:

Daca e pe digi nu inseamna ca e la liber? Si daca vrei sa il "decodezi" ai nevoie de un cod special de care nu poti face rost si trebuie sa mergi la Vodafone si te costa in jur de 100 lei