| baldabaclost a întrebat:

cum fac de pe telefon sa-mi arate alte emoticoane in afara de : dau exemplu (

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Cauti la Optiuni, Emoticon si de acolo le pui direct, asta e singura solutie.

| baldabaclost explică (pentru kar1GaNNN):

Pe facebook m-am referit.Am vazut ca altii posteaza o gramada de chestii noi cum ar fii : inimile duble,buchete de flori,inimi labastre sau galbene, torturi, buze, etc, Vreau sa stiu cum se fac...

| kar1GaNNN a răspuns (pentru baldabaclost):

Poti descarca aplicatie mi se pare, si se instaleaza aplicatia pe telefon si o sa le poti pune de acolo.

| baldabaclost explică (pentru kar1GaNNN):

Cum se numeste aplicatia? nu stii cumva?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru baldabaclost):

SkkyeText
download ~~~>>>> http://skyetext.en.softonic.com/symbian