| StefanStef14 a întrebat:

Cum pot face root la telefon Samsung Galaxy J5 2016 SM-J510FN. Sunt cat se poate de serios, nu vreau raspunsuri de genul: "Du-te si cauta pe alt site" sau "Stii ca se pierde garantia?" sau altele. As vrea detaliat. Am incercat prin Kingroot deoarece pe telefonul meu vechi (Samsung Galaxy Trend Plus) fiindca SuperSU nu mergea pe-atunci pe el. Insa pe telefonul asta nu merge Kingroot.

Inca odata, as dori detaliat raspunsul... Multumesc.

Răspuns Câştigător
| serban57 a răspuns:

Uite aici o metoda similara, exact pentru SM-J510FN.

http://www.androidinfotech.com/......510fn.html

5 răspunsuri:
| StefanStef14 explică (pentru serban57):

Si crezi ca merge si la telefoane SM-J510FN?

| serban57 a răspuns (pentru StefanStef14):

Un coleg de-al meu a folosit metoda asta la un J5 2015 cu Android 6.0. Nu vad de ce n-ar merge si la al tau. Multa bafta!

| StefanStef14 explică:

Mai astept raspunsuri. Va rog. Mi-e cam frica deoarece am vazut multe recenzii nasoale despre root la acest model de telefon si n-as vrea s-o dau in bara. Inca odata, acest model de telefon este Samsung Galaxy J5 2016 SM-J510FN. "serban57" imi pare rau ca nu-ti folosesc metoda dar e diferenta de un an la versiuni de telefon. Va rog frumos.

| StefanStef14 explică (pentru serban57):

Multumesc mult!

| serban57 a răspuns (pentru StefanStef14):

Uite aici o metoda similara, exact pentru SM-J510FN.

http://www.androidinfotech.com/......510fn.html