| Nycku1999 a întrebat:

Cum pot sa imi upgradez telefonul de la android 2.3.6 la android 4.1 Jelly Bean (Apropo modelul meu de telefon este : Samsung Galaxy Pocket S5300).

Răspuns Câştigător
| maddoximilian a răspuns:

Salut, Daca te uiti la intrebarile de mai jos au facut diverse persoane asta si au ajuns cu ele la service pentru ca li se blocau automat in primul rand iti pierzi garantia telefonului... si in al doilea rand il strici, ramai asa cum este. este cel mai bine. Dc se blocheaza hai ca iti zic. 4.1 cere mult ram si mai mult la procesor si il blocheaza doar in modul standbay, daca mai ai cum sa intri si intr-o aplicatie o sa fie in fierbere de tot