| Xenoverse a întrebat:

daca am trimis un telefon in garantie, si l-au trimis cu urgentare care ar fi durata maxima de stat acolo? Doar pentru cunoscatori.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Maxim 15 zile. Daca sta mai mult trebuie sa-ti prelungeasca perioada garantiei. Sa pastrezi dovada de trimitere si dovada de primire. Poti sa-i reclami la ANPC daca nu o fac.

| TheTrooper1 a răspuns:

Precum a scris și Salontanul, sau, dacă depăşeşte 15 zile, să ceri storno.
Baftă!

| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Buna
2 saptamani minim si maxim 4 cică
am avut si eu un telefon caruia nu i-a mers displayul si mi l au reparat in 2 saptamani fix