| poterake19 a întrebat:

daca am un telefon spart si nu i se mai vede display-ul, cum pot intra in el sa sterg datele? Nu am debugging pentru a intra cu USB-ul in PC.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Conectand un display bun, dupa care resetare "de fabrica".
Asemenea operatie se poate face usor la un service.

| poterake19 explică (pentru Bula):

Stii cam cat ar costa?

| Bula a răspuns (pentru poterake19):

Daca la service au un display potrivit (sau program de accesare din PC), atunci resetarea te poate costa cateva zeci de lei (in functie de telefon si om ).

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu aplicația dr. Fone
Însă e de plată și nu cred că îți rentează.

| Bizon95 a răspuns:

Poti sa incerci cu un adaptor hdmi, il comanzi on-line, iti faci treaba si il dai inapoi big grin

insa, daca vrei NUMAI sa stergi, atunci poti folosi un ciocan, SIGUR dupa aia nu mai recupereaza nimeni nimic tongue

| poterake19 explică (pentru Bizon95):

Vorbim despre un S10, nu pot sa il sparg asa laughing)Ar fii buna ideea cu comanda online.