| Davidovski a întrebat:

Cum pot salva datele din agenda unui telefon cu display-ul spart in alt telefon sau macar sa le vad ca de scris le scriu eu?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Exact asa cum ti-am dat raspunsul la intrebarea ta anterioara.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poti merge la un service gsm, care va monta provizoriu un display compatibil, astfel incat sa-ti poti recupera agenda din memoria telefonului (prin transfer al numerelor din memoria interna pe sim).
Exista si softuri prin care se poate face asta, dar daca trebuie sa dai acceptare din telefon la accesarea acestor date, in conditiile in care nu vezi nimic pe ecran, solutia se poate dovedi ineficienta.
Cel mai bine ar fi sa apelezi la un service.