| anonim11xx a întrebat:

.. daca imi cumpar un telefon nou si descarc wapp-ul ...imi apar conversatiile vechi pe care le-am avut pe celalat? va rog

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Da, o sa te intrebe daca vrei sa le restaurezi!

| CristianCRS a răspuns:

Da dar mai intai trebuie sa intrii in Whatsapp ->Settings->Chats and calls-Chat backup si aici ai Account, selectezi contul de gmail si apoi apesi butonul verde de BACK UP, si o sa iti salveze toate conversatiile.
Apoi in noul telefon instalezi Wapp si o sa iti ceara adresa de gmail, o scrii si iti incarca toate conversatiile