| anonim11xx a întrebat:

.. daca imi cumpar un telefon nou si descarc wapp-ul ...imi apar conversatiile vechi pe care le-am avut pe celalat? va rog,

6 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da exact pentru că te loghezi cu același cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îţi păstrezi numărul (cartela) şi ai back-up făcut pe cardul de memorie, atunci da, o să le recuperezi.

| anonim11xx explică (pentru anonim_4396):

Back-up la ce te referi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim11xx):

La o anumită oră (cred că 2:00) se salvează mesajele, ai grijă că aplicaţia să fie instalată pe card şi acestea se stochează acolo.

| anonim11xx explică (pentru anonim_4396):

Ehh ...telefonul pe care am conversatile e stricat si nu sunt salvate pe card ...si daca sunt intr-un grup, pe noul telefon imi mai apar mesajele care vin pe grup?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim11xx):

Da, în cazul în care ai acelaşi număr de telefon.