| Bam64 a întrebat:

Daca mama mea face vreun contract la Orange la un oarecare abonament aș putea să-l plătesc eu în fiecare lună având 17 ani?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oricine poate plati un abonament nu vad dilema

| darrio2007 a răspuns:

Da. Doar la rezilierea lui, o poate face doar ea.

| sierra1 a răspuns:

Nu contează cine plătește factura eliberată pe numele mamei

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa-l plateasca oricine. Pe ei nu-i intereseaza decat banul.

| Bizon95 a răspuns:

NU se face NICI UN FEL de verificare OARECARE a persoanei care plateste un abonament, poate sa il plateasca si un copil de 2 ani daca e destul de geniu precoce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la oricare Orange și doar spui numărul de telefon. Nu ai nevoie neapărat de factură să plătești. Și nu e problemă ca ai doar 17 ani.