| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, am strambat mufa la telefon (este micro-usb), cum o pot indrepta? daca pun telefonul pe birou, si pun o carte sub mufa incarca, deci nu are pinii strambati

5 răspunsuri:
| alexmw1 a răspuns:

Nu-ti recomand.Dar poti gasi cabluri care costa si 5 lei de la tarabe sau 15 lei daca vrei mai bun.Insa cel mai pune cabluri sunt cele cu garantie si etc care il poti cumpara de le net cu 30 lei (originale)

| anonim_4396 explică (pentru alexmw1):

Incarcatorul nu are cablu de date, e de la lumia 625, deci, imi zici te rog cum o indrept? daca se striga iau direct alt incarcator.

| alexmw1 a răspuns:

Pai cumpăra direct

| alexmw1 a răspuns:

Cumpăra"

| Lovin_Mihai_1996 a răspuns:

Trebuie sa il duci la service Nokia ca altfel poti sa il strici! Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru la tableta. Nu iti recomand sa umbli singur.