| anonim_4396 a întrebat:

dau funda! Voi ce ati alege dintre iphone 5c, LG g2 si Samsung galaxy s4?
Atentie, ma refer in functie de design, nu ma intereseaza specificatiile asa de mult, toate sunt telefoane de top si merg foarte bine.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G2

| LaccboGaming a răspuns:

Bun deci să o luom așa dacă vrei să apari cu ceva inedit la tine in scoală etc după design. La iphone 5c știu că acel plastic din spate se zgârie și se face nașpa deci il excludem LG g2 arată foarte bine ii pui o folie mată si o husă colorata si arată cel mai atragator cat despre s4 nu are rost pentru că modelul se stie un model normal din gama Samsung s4 dupa mine arată naspa. Deci da LG g2 câștigă, reține asta e părerea mea.

| h3llboy666 a răspuns:

Samsung galaxy s4

| balan_5016 a răspuns:

LG