| Alex9595 a întrebat:

.. Dc nu imi merg anumite jocuri pe Samsung Galaxy Ace. Nu ma refer la jocuri care sa nu fie suportate de telefon. Ma refer la jocuri care teoretic ar trebui sa mearga precum : Brother in arms 2, Gangstar 2 sau macar Gt Racing care nu imi apare in google play. La Brother in arms 2 si gangstar nu se vede textura. Vad patratele albe adica. Si pe net sunt multe filem care arata ca merg aceste jocuri pe telefonul meu. Daca stie cineva va rog ajutati-ma happy.

1 răspuns:
| iubiticalove22 a răspuns:

Poate ai memoria plina. Intra la setari la telefon si vezi ce poti face daca nu repornestel, la setrai se afla rubrica internet, cauta acolo ceva de unde cand instalezi sa instalezi direct pe cartele de memorie, ai grije poate e virusat telefonul.