| OnixxXdd a întrebat:

De ceva timp am o problema cu telefonul meu. Este vorba de un Samsung Galaxy Note I (GT-N7000) care are urmatoarea problema: atunci cand apas butonul de blocare dupa 2 secunde telefonul se restarteaza. Este venit de 3 zile din garantie, trimis cu aceeasi problema.
De la ce poate fi?
Ce trebuie sa fac?
Si mai este o problema. Garantia a expirat in timp ce telefonul a fost la garantie. Este adevarat ca zilele petrecute in service se adauga la garantie? Este vorba de 6 zile.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Inapoi la garantieeee

| OnixxXdd explică (pentru gocops):

O sa il duc iar. Sper sa il primeasaca. Se poate reintala soft-ul iar sau tot ce se poate face e un simplu reset pe care tocmai l-am facut si telefonul merge iar normal.