| ALEXXXL19 a întrebat:

de curand am incercat ceva si na iesit cum am vrut in loc sa instalez sistemu ce mil ofera Allview pentru Allview p6 life am instalat altul de la alt telefon si totu a descurs bine doar ca telefonul nu mai da semne de viata pc/laptopul nu mil mai gaseste si nici nu mai raspunde la comenzi de portnire/oprire ce pot sa ii fac am incercat si cu adb reboot dar nimic ce mai pot sa ii fac in afara de dus la garantie adica cum il restaurez ca in mod recovery nu imi intra ca am facut un backup ca sa nu am probleme, cer ajutor neaparat cu ori ce iedeie

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la un service, pe bani. Garantia este dusa.

| K0sti a răspuns:

Iti dau eu o idee... pune cratima!

| 1Q a răspuns:

Salontanul habar n-are ce vorbeste, scrie si el raspunsuri sa se afle in treaba

| ALEXXXL19 explică:

Nu ca am mai facut asa si mi lau reparat cei de la depanero