| anonim_4396 a întrebat:

e bun Samsung galaxy mini(1)? la jocuri (nu cine stie ce. ceva de genu angry birds, ninja fruit)si netul se coneacteaza bine? in rest nu conteaza astea le uzez cel mai mult daca imi ziceti si pretul funda garantat

Răspuns Câştigător
| Alexxe76 a răspuns:

Hey eu am Samsung galaxy mini la angry bird mi se misca greu dupa ce dau folosesc o app ''fast reboot'' si ninja fruit mi se misca bine. cateodata la net se incarca mai greu. ma rog asa mi se manifesta mie! Bafta

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Astea merg destul de bine, incepe sa lucreze mai greu cand ai mai multe aplicatii deschise deodata

| Alexxe76 a răspuns:

Https://encrypted-tbn3.gstatic.com/......ps?/images |||||| daca vrei asa costa 47, 57 sau 67 de Euro la Orange una din 3 nu mai stiu clar