| xGamerZ212 a întrebat:

E normal la huawey p8 lite sa te tina bateria 3 ore jumate sau 4 daca stai pe el? (Gaming) de schimbat bateria cat ar ajunge.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba ca bateria tine atata de la un timp deoarece te joci gaming, pur si simplu asa se intampla cu bateriile anumitor telefoane dupa un timp dupa ce ai cumparat telefonul respectiv puterea bateriei de a"tine"scade treptat.
Chinezării.

| xSega a răspuns:

Da e normal si chiar daca ai schimba bateria nu te ar duce mai mult, atât poate el

| TheTrooper1 a răspuns:

E extrem de normal. Mai ales dacă jocul îl solicită binișor.
Nu te mai îngrijora aiurea.

| Nuvr a răspuns:

Daca aveai 100% si in 3 ore se duce bateria nu e normal oricat ai folosit telefon el normal ar trebui sa te tina cel putin 6 ore la o utilizare intensiva