| username2468 a întrebat:

Care e mai bun, Huawey P40 lite e sau Samsung A20?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns:

Huawei P40 lite pare mai bun, dupa datele celor 2 telefoane.

| cfrtobias a răspuns (pentru RKBlue):

Si eu asa am vazut, doar ca asa stiu ca Huawei n-are google

| RKBlue a răspuns (pentru cfrtobias):

Eu am avut Huawei(nu acest tip) si avea google.

| JicaContra a răspuns (pentru RKBlue):

Https://www.xda-developers.com/google-revoke-huawei-android-ban-blacklist/
ma bucur pentru tine, ai avut un telefon inainte de ban

da, Huawei NU mai are google, sunt solutii alternative dar nu la fel de bune, si nici oficiale (daca iei un virus, felicitari)

| RKBlue a răspuns (pentru JicaContra):

Wow.
E cam naspa. Oricum, te poti descurca si fara google caci sunt si alte servicii(sadly, nu la fel de bune).Nu cred ca m-as descurca fara google laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal aleg Galaxy A20 pentru că sunt fană Samsung şi au cele mai bune camere de fotografiat, după părerea mea. happy

| ValentinGabi a răspuns:

Huawei P40 e mai bun se pare are si multe recenzii bune

| Ionut659 a răspuns:

P40 lite e mai bun, un sistem mai bun, nu ai nu ai nevoie de google.