| iflroin1999 a întrebat:

Eu am Whatsapp, iar verisoara mea are si ea. Problema este ca eu ma numar de Romania, iar ea pentru ca locuieste in Italia are numar de Italia, Am numarul ei dar la contactele de pe whatsapp ea nu imi apare. Din ce cauza nu imi apare? Nu pot vorbi cu ea pentru ca nu are numar de Romania?

3 răspunsuri:
| Sabynaioana370 a răspuns:

Ba da poți vorbi dar știi dacă adresa ei e corecta sau dacă ea are numărul tău și eu am Whatsapp și pot vorbi cu verișorul din Spania Funda?

| iflroin1999 explică (pentru Sabynaioana370):

Ea nu are numarul meu, eu il am pe al ei.

| Ralu69 a răspuns:

Da. Și eu am Wapp, și Nici în Anglia nu merge.