| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Salut, TPU.Eu sunt FilosofulDepresiv.Ati cumparat vreodata telefoane de pe Flip.ro? Ati fost multumiti? Conditia telefoanelor era buna?

10 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Wow... Este foarte bine că te-ai prezentat.

Vrei să discuți despre telefoanele de pe Flip.ro în contextul relativismului moral, sau într-o cheie solipsistă?

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru johnnny123):

Vreau sa discut despre starea in care au fost livrate happy!

Răspuns utilizator avertizat
| carevaescu a răspuns:

E 2023, FilosofuleDepresivule. Lumea comanda din afara.

| Utilizatoare123 a răspuns:

Nu am incredere, am auzit povesti nefericite legate de acest site. Mai bine dai 300 de lei si cumperi un telefon mai ieftin de pe eMAG, dar macar stii ca nu ti vine virusat/spart

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru Utilizatoare123):

Eu am auzit pareri impartite, de asta am zis sa intreb si aici.Dar daca asa sta treaba, o sa mai astept putin si o sa mi-l cumpar la liber.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Salut FilosofuleDepresiv. am cumparat recent un Iphone 13 de pe flip.ro. am intrat si eu in depresie cand mi-a venit, la stare scria excelent. dar a venit cu ecranul spart, am mai platit si pe el 3200 de lei. nu iti recomand, daca vrei am eu un iphone 14 pro de vanzare la doar 6000 de lei

| carevaescu a răspuns (pentru cristianvalentin337):

Specificații, por favor

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru cristianvalentin337):

Vreau sa-mi iau iphone XR cu banii de la bursa pe care ii (sper ca) ii voi primi lunar de la facultate. Daca il iau la liber, trebuie sa astept 3 luni, dar daca il luam de pe flip asteptam 2.Mersi pentru informatie!