| danambreaj a întrebat:

Imi poate spune cineva ce telefon este mai bun? A6 PLUS sau Huawei P SMART 2019? IN SPECIAL CARE SE MICSA MAI BINE PE JOCURI

Răspuns Câştigător
| eduardcosmin1 a răspuns:

Recomand A6 Plus. Il am cam de cand a aparut si nu mi s-a blocat nici macar odata. Bateria tine de dimineata pana a doua zi dupa-amiaza, PUBG ruleaza exceptional de bine. Nu am nimic de reprosat acestui telefon. Cat despre Huawei..nu recomand, a avut sor-mea versiunea din 2018 si pana acum a schimbat placa de baza la el de 2 ori, bateria foarte slaba, camere bunicele..varianta din 2019 nu prea cred ca o sa fie mai imbunatatita. RECOMAND A6 Plus.

| danambreaj explică (pentru eduardcosmin1):

PUBG merge bine cu graficile pe high?

| eduardcosmin1 a răspuns (pentru danambreaj):

Da.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru eduardcosmin1):

A6 plus, panarama aia de este intrecuta ca performanta si de A5 2017 zici? laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Niciunul, cele doua nu sunt dedicate gaming-ului, mai ales PUBG-ului!
Asta, insa, ruleaza mult mai bine jocurile: https://www.emag.ro/......DVG0VSBBM/
Review-uri:
www.youtube.com/watch?v=um4z9ji2Jwc&t=656s
https://www.youtube.com/watch?v=WEHqw62JGJ4&t=256s
In aceeasi categorie de pret!