| Nati16 a întrebat:

Îmi puteți da o părere despre acest telefon? Xiaomi Mi Note 10, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM, 4G. Este la prețul de 1050 lei merita cumpărat?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu am un alt Xiaomi; dar in zonele cu semnal slab, Xiaomi al meu nu are semnal deloc.
In rest merge bine, repede, chiar daca coltul din dreapta sus s-a ingalbenit putin. Probabil si ca la munca ma sprijinesc cateodata in el.

| Bruno92 a răspuns:

E un tel foarte ok da unde l-ai găsit la 1000? Pe olx? La eMag e 2300 reducere de la 2800
Daca nu e nou nu are rost sa îl i ei poate te trezești cu o țeapă daca îl i ei la secound

| Andresso a răspuns:

Merita, dar daca e de pe olx poate sa fie țeapă, daca e de la o persoana cunoscuta si te increzi in ea, ia-l.

| EuSuntOmul a răspuns:

Mama mai bun ca pc ul meu