| Alexander_Ionutzu_1976 a întrebat:

Imi puteti spune ce telefon sa aleg,urgent! Sa cumpar un Huawei p9, p9 lite sau p9 plus (care este mai bun)ori un galaxy s6 edge plus?!?! Vrei repede raspunsurile pana maine la ora 10! Dau Funda!
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P9 Plus deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Samsung galaxy s6 edge plus, fara nici o vorba.
Utilizez de aproximativ 1 luna un s6 edge si nu prea cred ca am sa-l mai schimb. E perfect, chiar cu bateria de 2600 mAh ma tine o zi lejer, cu snapchat-facebook-messenger-insta-ask-flashscore, chiar in careva seara am scos 5H SOT.
Cea ce imi place cel mai mult e QC, il pun la incarcat la ora 5 si la 6 am 80-85%. Nu mi-as putea imagina "viata" cu un alt telefon, plus nici nu m-as reintoarce la telefoanele cu ecran plat, mi se par gretoase. Alege s6 fara dubii, crede-ma merita.

| andreit05 a răspuns:

Samsung nu se compara cu Huawei
Deci e mai bun S6 edge plus

| CrystaL099 a răspuns:

Am eu la vanzare un s6 edge la 1700 lei. Te intereseaza? Sau s6 la 1500.

| Alexander_Ionutzu_1976 explică:

M-ar interesa s6 edge, dar eu nu sunt in tara si mda...nush