| Sline a întrebat:

Imi puteti spune si mie care este mai bun un Samsung s4 sau un iphone 5s?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Discutia asta aduce probleme mari. Alege ce iti place laughing. Dar daca vrei s4, musai galaxy s4 i9506 (nu compara cu versiunile i9505 sau i9500 care sunt ceva mai slabe).

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Samsung s4 e cel mai bun, crede-ma eu am s4 si o prietena de a mea are iphone 5s si se plange de el ( nu poate sa ii schimbe spatele si mai multe) plus ca s4 are ecranul mult mai mare decat iphone, eu iti recomand cu multa placere Samsung s4 nu o sa regretiwinking toate cele bune.

| GheraseIrisRalucaElena5062000 a răspuns:

Amandoua sunt bune.Dar depinde care iti place tie happy. Iphone 5s este mai performant decat Samsung s4, acum...depinde de tine happy

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Samsung s4.