| karyyyb a întrebat:

Imi puteti spune un telefon bun de la Samsung? Motivați de ce considerati ca este bun.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

In 2017 nu mai conteaza brandul, cel mai mult conteaza raportul pret/performanta/calitate.
Samsung au cel mai prost raport pret/performanta/calitate, orice model sub ~1300 lei e considerat petarda.
Termina cu Fan Boysmul asta.
PS : Ce buget ai?

| karyyyb explică (pentru CPAElites):

Ce-i ala "Fan Boysm?"Pana in 2000 lei.

| Rommeo a răspuns:

Depinde la ce te referi tu cand spui asta. Depinde ce cauti ce vrei de la un telefon. Eu de exemplu nu as merge pe Samsung, as merge pe un OnePlus 3, 3T care este mult mai ieftin decat sa spunem un Galaxy s7 dar este la fel de bun chiar mai bun acest OnePlus 3, 3T.