| Csfcsf a întrebat:

In ultima vreme primesc apeluri de la diferite numere cu prefixul "224". Nu am dat nimanui din afara nr meu de telefon si ma inspaimanta treaba asta. Prima oara credeam ca e o greseala dar apoi ma sunau in continuu numere cu acelasi prefix. Pe site-uri ciudate nu am intrat, in afara de pirate bay. Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Thegoldtigergirl a răspuns:

Pai eu am auzit la stiri ca nu stiu cine din tari straine suna pe alti. Nu ar trebui sa raspunzi! Pe cineva l-a sunat din Africa cineva!