| Loker a întrebat:

Intrebarea asta este speciala pentru cei cu Windows Phone 8!
De cateva zile mi-am luat un Nokia Lumia 625 si la Store este necesar un cont Microsoft. mi-am facut cont si este necesara o setare la "Familia Mea", am facut si cont si la setari am facut un cont de parinte si unul de copil. Problema sta in felul urmator, la copil nu imi scrie ca am windows phone 8 chiar daca am Lumia.
Dau funda si vot celui care imi explica ce se intampla si cum sa fac!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Stan_David_1998 a răspuns:

Fii atent fai in felul urmator...reseteaza telefonul. dupa ce il resetezi si o sa-l aprinzi o sa-ti ceara sa faci in cont.Iti faci contul si dupa intri in store si descarci.Asa am patit si eu nu stiam cum sa fac acolo cu 'familia mea'. am stat 2-3 zile sa adaug un parinte. dupa am vazut pe net ca este foarte simplu si a mers.iti trebuie doar un cont. iti faci contul dupa ce resetezi telefonul.