| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

m-am gandit sa fac un schimb de telefoane cu tatal meu...
Eu am un Samsung Galaxy Fit iar el un Nokia E72, s-ar merita sa dau Samsung Galaxy Fit pe Nokia E2?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Sincer nu merita, samsungu e mai bun decat Nokia e si mult ma rezistent si nici nu merge greu nu fa schimbu ca iesi in pierdere funda?

5 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Am avut pe amandoua si e72 e mai bun are 2 camere una vga si unu 5mpx are bateria mai buna si e si din fier samsungu e bun doar la jocuri si aplicati

| nebunaticu91 a răspuns:

Nu se marita dar daca te-ai plictisit atunci fa schimbul, dar fit e mai bun!(^^^)

| AlexBmx20 a răspuns:

Sall, Si eu am avut un Galaxy Fit si sincer e foarte Oke, in comparatie cu Nokia E72 nu prea stiu e cu totul opus, Fitul are touch cu querty, iar e72 are doar querty, un prim lucru, ar fi cred mai bun Nokia doar la baterie, in rest tine minte e Samsung are android si multe alte chestii, deci eu zic Ramai cu Fit

| cata_9893 a răspuns (pentru AlexBmx20):

Ce vorbesti ma? querty? macar sti ce inseamna? eu te sfatuiesc sa face schimbul ca e mai bun Nokia... am avut fit si sincer nu am fost foarte multumit de el (problema din cauza prietenilor care aveau iphonuri si altele ). ia Nokia

| Emil_Floricu_1981 a răspuns:

Freu sa fac schimb RH-63 trebui sa fie decodat sunt din tatarasti am 9 ani cautama pe facebooka sa vorbim