| andreiiliescu a întrebat:

Zilele astea trebuie sa-mi iau un telefon...eu m am gandit la un Samsung galaxy s2 sau un Nokia n9..care e mai bun? astept si alte variante de telefoane..va multumesc happy

6 răspunsuri:
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, iti recomand un iphone 4s sau 4 daca iti place sistemul de operare ios, si ti-asi m-ai recomanda si Samsung galaxy s3 un telefon cu totul genial!
Noroc!
Depinde si de tine ce-ai vrea de la un telefon sa iti ofere!

| 000MadMAX000 a răspuns:

Eu zic sa renunti la ambele si sa iti iei iPhone 4s.

| sltlp a răspuns (pentru 000MadMAX000):

4s e de 2 ori mai scump ca s2

| sltlp a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Eu zic s2 strict din cele doua daca iti plac aplicatiile mult.

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru sltlp):

Asa e e mai scump dar merita.Stii ca dai un ban dar e de calitate.

| MyNameIsCicoare a răspuns:

Nokia n9 mie imi place mai mult dar acu' alegi tu ce vrei... Daca vrei iti recomand alt super telefon Samsung wave 3