| Liviu_Liviu_1995_LnY4 a întrebat:

Mi-am cumparat acum 2 zile un telefon de la amanet (s6) si se incalzeste si daca stau 5 min pe el si bateria ma tine foarte putin. Ce ar trebui sa fac, sa cumpar o baterie noua sau cv? Dau funda

4 răspunsuri:
| Lorena1787 a răspuns:

Daca cumperi baterie noua o sa tina o perioada apoi o sa se strice si mai tare, esti sigur ca telefoul e original? E posibil sa fie o replica si atunci ai dat banii degeaba pe el.

| Liviu_Liviu_1995_LnY4 explică (pentru Lorena1787):

Nu sunt foarte sigur, cum pot sa imi dau seama?

| Lorena1787 a răspuns (pentru Liviu_Liviu_1995_LnY4):

Pai nu stiu sigur, nu am telefon Samsung ca sa te pot ajuta, intra pe Youtube si vezi un clip in care cineva le compara pe cel fake cu cel original

| Liviu_Liviu_1995_LnY4 explică (pentru Lorena1787):

Nu este fake...