| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon SAMSUNG GALAXY J5 (2017) si nu am cum sa scot bateria pentru că este bagata direct în telefon(sper să înțelegeți ce am vrut să zic). Daca doresc sa schimb bateria,se poate? Daca da, cum?

7 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da... cam asta este noua chestie, nu poti schimba bateriile ai esti obligat sa mergi la servisurile lor gms sa schimbe pe bani multi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se poate. Iti schimba la service.

| Sunshine123 a răspuns:

Nici la Huawei nu poti deschide carcasa din spate, insa nu cred ca vei avea nevoie prea curand de o baterie noua, la mine inca tine si il am de vreo 2 ani. App cum iti merge telefonul? As vrea si eu sa ma hotarasc intre J5 sau J7 si nu stiu care e mai bun

| Maopiscopulesculeandra explică (pentru Sunshine123):

Sincer sa fiu merge excelent. Poti scrie pe Google COMPARA TELEFOANE si vezi care este mai bun.

| Sunshine123 a răspuns (pentru Maopiscopulesculeandra):

Ok multumesc

| GabrielGL a răspuns:

Se poate deschide cu instrumente speciale usor fara sal rupi du-te la cineva care a mai facut-o altfel il pierzi

| Florin_Banu_1977 a răspuns:

Salum am un Samsung j5 si mi s-a blocat la un apel video nu mai merge nimic a ramas aprins pe apelul video